Hakkımızda

ZTM Makine 2019 yılında Aydın ilinde kurulmuştur. Kurucumuz Hasan YAŞAR, sondaj ve jeotermal sektöründe 2007-2018 yılları arasında edindiği deneyim ve bilgi birikimi ile kritik öneme sahip ürünlerin, tasarımı ve imalatı konusunda uzmanlaşmış, jeotermal sektörünün her alanına hitap eden üretimler yapmaya başlamıştır.

Firmamız; Hidrolik Sondaj Makineleri (Zemin,Karod,Su), Silencer Savak, Tool Trap, Stuffing Box, Korozyon Tespit Kuponu, Soğutma Kulesi, Jeotermal Akışkan Enjeksiyon Pompaları ve yüzey bağlantı elemanlarının üretimi gibi kritik öneme sahip imalatları gerçekleştirmektedir.

İlkelerimiz;
Kalite: Tasarlanan ve üretilen makinelerin uzun yıllar boyunca tasarlandıkları işi kolaylıkla yapmaları ve kolay kullanılabilir olması temel hedefimizdir.
Güven: Tasarım ve projelerin ihtiyaca cevap vermesi konusu tasarım ofisimiz güvencesi altındadır.
Özgünlük: Tasarım ofisimiz, hiçbir makineyi kopyalamaz. Tüm projelerimiz ihtiyaca uygun olarak müşteriye özel tasarlanmaktadır.
Yenilikçilik: Tasarım ofisimiz müşterilerinden aldığı geri dönüşler kapsamında gerek mevcut tasarımlarda gerekse de yeni tasarımlarda uygulanabilir değişiklikler yaparak güncel bir şekilde sürdürmeyi hedeflemektedir. Her yeni tasarım daha fazla konfor ve daha fazla iş olanağı sağlar.

Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
X